CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Baskılı Ambalaj Kağıdı

Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Baskılı Ambalaj Kağıtları | Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Baskılı Kağıt | Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskılı Ambalaj Kağıdı

Baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Baskılı ambalaj kağıdı Ankara da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Baskılı ambalaj kağıdı, baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, baskılı ambalaj kağıdı ankara, ambalaj kağıdı, firma baskılı ambalaj kağıdı, baskılı paket ambalaj kağıdı, baskılı kese kağıdı, sülfit kağıt, ambalaj kağıdı satın al, kraft ambalaj kağıdı fiyatlarıambalaj kağıdı baskı, ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner