Lamine Termal Etiket

Lamine Termal Etiket | Lamine Termal Etiket Fiyatları | Lamine Termal Etiket Nedir | Lamine Termal Barkod Etiketi | Termal Etiketler | Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Lamine termal etiket nedir? Lamine termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Lamine etiket, termal etiket, top etiket, ribonsuz baskı, baskılı etiket, renkli termal etiket, lamine termal barkod etiketi, kuşe etiket, termal etiket boyutları, boş etiket, termal etiket fiyatları, lamine etiketler, eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner