Etiket Ürünleri

Eko Termal Etiket

Eko Termal Etiket | Eko Termal Etiket Fiyatları | Eko Termal Kağıt | Termal Etiketler | Eco Termal Etiket Nedir | Top Termal Etiket | Eko Termal Etiket Ankara

 

eko termal etiket

Eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu etiket en ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Eko termal etiket fiyatları ve eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Termal etiket, etiket Ankara, boş etiketeco etiket, etiket fiyatları, eko termal etiket, etiket, eco termal etiket fiyatları, sıra numarası etiketi, ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

taksitbanner

Tek Kullanımlık Ürünler

Buklet Ürünleri

Baskılı Matbaa Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Etiket Ürünleri

Fason Dolum