CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Baskılı Pizza Kutusu

Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Pizza Kutuları | Pizza Kutusu Fiyatları | Pizza Kutusu Ankara | Pizza Kutusu İmalat | Pizza Kutusu Ölçüleri | Pizza Kutusu Fiyatları | Baskısız Pizza Kutusu | Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, baklava kutusulahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Baskılı pizza kutusu fiyatları ile pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Baskılı pizza kutusu, pizza kutuları, basklı kutular, baskılı pizza kutusu fiyatları, pizza kutusu fiyatları, pizza kutusu imalatı, pizza kutusu Ankara, baskılı pizza kutusu satışı, baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner