Silvermat Etiket

Silvermat Etiket | Silvermat Etiket Fiyatları | Silvermat Etiket Özellikleri | Silvermat Etiket Yazıcı | Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Silver Mat Etiket | Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir etiket türüdür. Genellikle kitap ve barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Silvermat etiket, termal etiket, silver mat etiketler, mat etiketler, silver mat etiket fiyatları, etiket fiyatları, şeffaf etiket fiyatları, silver mat barkod etiketi, barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner