CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Baskılı Pide Kutusu

Baskılı Pide Kutusu | Pide Kutusu Fiyatları | Pide Kutusu Ankara | Pide Kutusu Ölçüleri | Pide Kutusu İmalatı | Hazır Pide Kutusu | Pide Ve Lahmacun Kutusu | Pide Kutuları | Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, baklava kutusu, pizza kutusu, lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Baskılı pide kutusu, pide kutusu fiyatları, pide kutusu imalatı, pide kutusu Ankara, baskılı pide kutusu fiyatları, baskılı ambalajlar, pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner