Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Çatal Bıçak Kılıfı | Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Çatal Kaşık Kılıfı | Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Çatal & Bıçak Kılıfı | Çatal Bıçak Kılıfı Ankara

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çatal bıçak kılıfı, çatal bıçak kılıfı fiyatları, kağıt çatal bıçak kılıfı, çatal kaşık kılıfı, baskılı çatal bıçak kılıfı, baskılı çatal kaşık ambalajı, çatal kaşıt poşeti, ambalaj kağıdı, baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, çatal-bıçak kılıfları, çatal bıçak kılıfı baskılı, ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

taksitbanner

Tek Kullanımlık Ürünler

Buklet Ürünleri

Baskılı Matbaa Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Etiket Ürünleri

Fason Dolum