CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Baskılı Peçete

Baskılı Peçete | Baskılı Peçete Fiyat | Baskılı Peçete İmalatçıları | Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Amblemli Peçeteler | Baskılı Peçete Fiyatları | Peçete Baskı | Baskılı Peçete Ankara

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel baskılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak baskılı peçete Ankara hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Baskılı peçete, baskılı peçete fiyat, baskılı peçete imalatçıları, baskılı peçete yapan firmalar, baskılı peçete fiyatları, baskılı peçeteler, flesko baskı, garson katlama peçete, baskılı peçete siparişi, logolu peçete, amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner