Etiket Ürünleri

Chromolux Etiket

Chromolux Etiket | Chromolux Etiket Nedir | Chromolux Etiket Fiyatları | Chromolux Etiket Baskı | Kromolüks Etiket | Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Etiket, etiket fiyatları, barkod etiket fiyatları, baskılı etiket fiyatları, barkod, rulo etiket fiyatları, barkod fiyatları, rulo etiket, yapışkanlı etiket, barkod sistemi, barkod okuyucu, barkod okuyucu fiyatları, koli etiketi, tekstil etiketi, saten etiket, metal etiket, mat pp etiket, mat pe etiket, etiket baskı, mat polietilen etiket, lazer etiket, boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

taksitbanner

Tek Kullanımlık Ürünler

Buklet Ürünleri

Baskılı Matbaa Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Etiket Ürünleri

Fason Dolum