Etiket Ürünleri

Mat Polipropilen Etiket

Mat Polipropilen Etiket | Pp Etiket | Mat Etiket | Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Polipropilen Ürünler | Sembol Barkod Etiket | Mat Pp Etiket | Barkod Sistemleri | Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Mat polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Mat pp etiket opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Mat etiket, opak pp, mat ppboş etiket, termal etiket fiyatları, şeffaf pp, mat polipropilen, etiket, etiket Ankara, ribon, karekod okuyucu, polipropilen, polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

taksitbanner

Tek Kullanımlık Ürünler

Buklet Ürünleri

Baskılı Matbaa Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Etiket Ürünleri

Fason Dolum