CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Baskılı Pasta Kutusu

Baskılı Pasta Kutuları | Pasta Kutusu | Pasta Kutusu Fiyatları | Baskısız Pasta Kutusu | Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Pasta Kutusu Baskılı | Pasta Kutusu Siparişi | Baskılı Kutu | Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pasta kutusu, baklava kutusu, pizza kutusu, lahmacun kutusu, pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Baskılı pasta kutusu, baskılı pasta kutusu fiyatları, pasta kutuları, pasta kutusu fiyatları, pasta kutusu imalatı, baskılı pasta kutusu ve fiyatı, ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner