Baskılı Karton Bardak

Baskılı Karton Bardak Üretimi | Karton Bardak | Baskılı Karton Bardak Fiyatları | Baskılı Kağıt Bardak | Karton Bardak Firmaları | Logolu Kağıt Bardak | Karton Bardak Üretimi | Promosyon Karton Bardak

bardak

Şirketinize özel baskılı karton bardak istediğiniz adette özel fiyatlarla hizmetinizde. Bir çok yerde kullanılan karton bardaklar istediğiniz adette üretilmektedir. Baskı için iş yerinize uygun özel tasarladığınız logo, marka, resim, yazı vs. nin bulunduğu veriyi bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Baskılı bardaklar iş yeri, açılış, cafe, düğün ve nişan, resmi kurumlar, ev, restoranlar, kantin gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Tek kullanımlık bardaklar zamandan ve temizlikten kazandırırlar. Kullanımı kolay ve pratiktir. Baskı sayesinde şirketinizin reklamını yapan baskılı kağıt bardaklar müşterileriniz için de kaliteli bir profil çizmeniz için yardımcı olacaktır.

 

Baskılı bardak fiyatları çok uçuk fiyatlar değildir. Her şirket bütçesine uygun üretim bulunmaktadır. Baskılı karton bardakların ham maddesi sağlam ve kaliteli olduğu için soğuk ve sıcak içecekler ile kullanımında herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız yoktur. Farklı tasarımlar üreterek firmanıza özel baskılı kağıt bardak siparişi verebilirsiniz. Logolu kağıt bardaklar sayesinde müşterilerinizi etkilemiş olursunuz ve daha fazla akılda kalma olasılığınız bulunur. Baskılı karton bardak fiyatları baskı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Baskılı karton bardak üretimi yapan firmamız size özel teklifleri ve karton bardak üretimi ile hizmetinizdedir. Karton bardak fiyatları baskı türüne ve bardak boyutlarına göre farklılık gösterse de her bütçeye uygun promosyon kağıt bardak bulunmaktadır. 

Örnekler:

Baskılı karton bardak üretimi yapan firmamız kaliteli ve düzenli çalışarak sizlere logolu karton bardak satış hizmeti sunmaktadır. Kolay ve pratik kullanımı olan baskılı kağıt bardaklar tek kullanımlık olduğu için her koşulda sıcak ve soğuk şartlara dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Gerek sürekli kullanmanız için gerekse açılışlarınız da davetlileri etkilemek için kullanabileceğiniz baskılı kağıt bardak firmamız tarafından üretilmektedir. Logolu kağıt bardak siparişi vermek baskılı ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Baskılı karton bardak, baskılı kağıt bardak, karton bardak firmaları, tek kullanımlık karton bardak, kağıt bardaklar, özel baskılı karton bardaklar, baskılı karton bardak fiyatları, logolu kağıt bardak, karton bardak satın al, ucuz karton bardak, baskılı bardaklar, logolu karton bardak, karton bardak fiyatları.


Bize Ulaşın

haber bülteni

taksitbanner

Tek Kullanımlık Ürünler

Buklet Ürünleri

Baskılı Matbaa Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Etiket Ürünleri

Fason Dolum